Společnost Konzultanti.cz s.r.o. založili v roce 1997 Ing. Aleš Pektor a Karel Pektor, kteří byli oba zároveň jednateli. Současným jednatelem je Ing. Aleš Pektor.

Pár slov o jednom ze zakladatelů:

Vyrůstal jsem na Vysočině – v Pelhřimově. Hrozně rád jsem hrál šachy – bavila mě strategie. Připojuji link na jedinou vyhranou partii z mistrovství republiky do 16-ti let, kde jsem skončil jinak neslavně.

Vystudoval jsem VŠE, obor mezinárodní obchod. Během studií jsem byl aktivní ve studentské organizaci AIESEC LC Praha, od dubna 1995 do března 1996 jsem byl dokonce prezidentem.

Vyzkoušel jsem práci v FMCG i v pojišťovnictví, než mě „dostal“ internet. Díky internetu si vydělávám od podzimu roku 2002, tedy 10 let.

Mám rád domény.

Nyní se věnuji hlavně firemním projektům plus pomáhám s internetem několika dlouholetým klientům. Pokud máte zájem stát se mými klienty, prosím kontaktujte mě na info (at) konzultanti (tečka) cz.

Celkem si mi daří komunikace s vyhledávači – cizím slovem SEO. Pomáhám klientům být na první stránce SEZNAM či Google na slova typu SUZUKI, pohřební služba, půjčky, kypr, klimatizace, atd.

Rád nalézám netradiční řešení. Díky tomu jsem zapsán v České knize rekordů – držím rekord v loupání slepičích vajec za 3 minuty. Prostě mě napadlo, že když budu rozbíjet na rozdíl od spolusoutěžících vejce oběma rukama místo jedné, měl bych být rychlejší. A protože jsem byl v poslední skupině soutěžících, nikdo již nemohl mého zlepšováku využít.

25.10.2011 jsme spustili novou verzi pohřeb.cz. kde se nachází takřka každá významná pohřební služba.

Spoluzakladatel, Karel Pektor, jeden z nejlepších obchodníků v ČR, společnost počátkem roku 2011 opustil a společnost mu děkuje za vše, co pro ní udělal. Navždy zústane jedním ze zakladatelů.