Narozeni.cz – restart projektu

Ne každý projekt se podaří hned napoprvé. Spustili jsme Narozeni.cz, nyní jej budeme upravovat. Bude se věnot všemu podstatnému kolem narození dítěte – tedy i tématům jako je ovulace, početí, narození, porodné, dárky pro děti, změny spojené s narozením, atd. Pokud máte zájem o více informací – a případně se chcete stát partnery projektu – prosím napište na info@narozeni.cz

Vděčnost

Cítím velkou vděčnost. Sedím v autobuse směr Kolín nad Rýnem. Jedu na asi největší akci z oblasti on-line marketingu v Evropě – DMEXCO. Když mi bylo 15 let, nikdy by mě nenapadlo, že se odpoledne rozhodnu, koupím si jízdenku na autobus a ráno se s budím v Kolíně nad Rýnem. A nepotřebuji na to ani pas. Ti, kdo co se narodili po roce 1989, asi hůře pochopí. Cestou autobusem si kupuji za super zvýhodněnou cenu lehátko zpět do Prahy. Objednávám pomocí mobilu, který má mnohonásobné vyšší výkon, než potřebovali USA na let na měsíc a zpět. Končí jedna etapa mého pracovního života a začíná další.
P.S. Pravda, lístek na DMEXCO jsem si objednal dávno, když byl ještě zdarma.

Nástupnictví

Připravujeme projekt www.Nastupnictvi.cz.

Více informací brzy ZDE:

Odhlučnění

Možná Vás taky trápí hluk a řešíte odhlučnění – hlavně bytu. V bytovém domě stačí, když stavaři odflákli kročejové izolace a slyšíte od horních sousedů více, než by bylo zdrávo. Proto připravujeme projetk Odhlučnění.cz. Pokud máte zájem se do něj zapojit, případně doménu koupit, prosím KONTAKTUJTE NÁS.